Úspechy a súťaže

Súťaže, ktorých sme sa zúčastnili v školskom roku 2019/2020:

Súťaže:

55. Medzinárodný festival poézie Valašské Meziřičí – 17. 10. – 19. 10. 2019:

8. miesto         1. kat.   Nina Gelnárová                                  pedagóg - Mgr. Blanka Blesáková

XIII. ročník stretnutia mladých interpretov, víťazov súťaží ZUŠ DK Pezinok 24. 10. – 25.10.2019:

Zlaté pásmo – komorná hra sláčikové nástroje s klavírom - Laureáti súťaže

Nina Kristína Micháliková, Martina Ruttmarová a Zuzana Reiffersová

6. kat. -  nástrojové trio              ped. PaedDr. A. Ševečková

ped. L. Raková

ped. Mgr. A. Smiešková

1. Ročník Vianočná pieseň 2019 súťaž v speve adventných a vianočných piesní Divadlo Arteatro Staré mesto – 18.12.2019:

1. miesto                     Mária Valentová                                pedagóg – M. Mus. Jana Andevska

27. Ročník súťaže  okresného kola "Šaliansky Maťko" súťaž v prednese slovenských povestí – 23.01.2020:

1. miesto         2. kat.   Tereza Križanová                              pedagóg – Mgr. Blanka Blesáková

19. ročník okresnej súťaže v speve populárnej piesne „hľadáme novú Super Star“ Kalokagatia Trnava – 11. 02. 2020:

1. miesto                     Natália Bezáková                   pedagóg – Mgr. Mária Reiffersová

2. miesto                     Mária Valentová                    pedagóg – M. Mus. Jana Andevska

2. miesto                     Eliška Hajičková                    pedagóg – Gabriela Bunčeková DiS.art.

3. miesto                     Paulína Hajičková                  pedagóg – Gabriela Bunčeková DiS.art.

Špeciálna cena            Michaela Holičová                 pedagóg – Marek Tokoš DiS.art.

27. Ročník súťaže  krajského kola "Šaliansky Maťko" súťaž v prednese slovenských povestí – 13.02.2020:

1. miesto         2. kat.   Tereza Križanová                            pedagóg – Mgr. Blanka Blesáková

Medzinárodný detský spevácky festival pre sólistov vo veku 6-15 rokov „San Remo junior CZ/SK“ Praha – 19. 02. 2020:

1. miesto                     Mária Valentová                                pedagóg – M. Mus. Jana Andevska