• OZNAM:

Na základe pokynov MŠ SR  v súvislosti s opatreniami na zabránenie šírenia koronavírusu oznamuje riaditeľstvo školy, že škola bude zatvorená od 30.03.2020 až do odvolania.

Vyučovanie žiakov bude zabezpečené podľa možností  a podmienok školy formou korigovaného štúdia prostredníctvom elektronickej komunikácie s pedagógmi školy a samoštúdiom.

V tejto situácii je potrebné :

1. Udržiavať kontakt so žiakmi a rodičmi
    2. Udržiavať motiváciu žiakov
    3. Použiť dostupné metódy vyučovania online

Triedni učitelia vo všetkých odboroch ZUŠ kontaktujú žiakov a zabezpečia minimálne raz do týždňa online vyučovanie po dohode so žiakmi a rodičmi. Forma a spôsob kontaktu je individuálna podľa vzájomnej dohody a možností.

Spolu to zvládneme !

Bližšie informácie o spôsobe vyučovania online nájdete na stránke: http://www.ucimenadialku.sk

• Venujte nám 2% dane

Tlačivo na stiahnutie: otvoriť.pdf

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
    • skvalitnenie vybavenia školy

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

Stiahnite si naše tlačivo ZUŠ M.Sch.- Trnavského a vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2% z dane: otvoriť.pdf

Užitočné informácie pre Vás link: http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

Ako postupovať:

Klikni sem

• Oznam

Príspevky do škôl a školských zariadení

Mesto Trnava oznamuje rodičom, ktorých detí navštevujú školy a školské zariadenia (MŠ, ZŠ, ŠKD, CVČ, ZUŠ)  v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Trnava, aby z dôvodu prerušenia školskej dochádzky pozastavili platby príspevkov do škôl a školských zariadení. Zrealizované platby za marec (od 10.3 do 27.3. ) a apríl budú presunuté na obdobie kedy bude ukončené prerušenie vyučovania na školách a školských zariadeniach. O opätovnom obnovení príspevkov do škôl a školských zariadení Vás budú informovať riaditelia. Napríklad: „V marci som zaplatil príspevok v MŠ za apríl, tak tento príspevok bude presunutý až na obdobie, kedy sa moje dieťa vráti opäť do školy. To znamená, že v mesiaci apríl už neuhrádzam príspevok do MŠ.“

Ak sa Vám to nepáči alebo Vám bude vŕtať v hlave prečo sa majú platby zastaviť a príde vám to nezmyselné, tak cieľom pozastavenia vyberania príspevkov je, aby rodičia nemali zbytočné výdavky a vedeli tieto financie použiť v rámci svojho domáceho rozpočtu. Mnohé rodinné rozpočty v takýchto chvíľach uvítajú každé euro navyše a preto po konzultácii s vedením mesta prišlo k takémuto rozhodnutiu.

Ďakujem

S pozdravom

Mgr. Michal Špernoga

vedúci odboru
    odbor školstva, mládeže a športu

Mestský úrad v Trnave
    Trhová 3, 917 71
    +421 33 32 36 124, +421 917 103 997
    www.trnava.sk

• Pozývame Vás na pravidelné školské koncerty:

• Oznam

Blahoželáme našej žiačke Majke Valentovej k víťazstvu 4.ročníka festivalu medzinárodnej detskej speváckej súťaži Sanremo Junior "SPECIÁL" 2019/2020 v Prahe, pod vedením p. uč. M.Mus. J. Andevskej.

Majke zároveň  blahoželáme k postupu do Grand finále, ktoré sa koná každoročne v svetoznámom divadle Ariston v talianskom meste Sanremo.