Pokyny k platbe školného

Platba školného

Od školského roku 2015/2016 sme prešli na nový spôsob platieb cez Edupage. Každý rodič bude mať prehľad o platbách svojho dieťaťa po prihlásení na stránke školy. Prihlasovacie údaje (variabilný symbol + meno a heslo na prihlásenie) si novoprijatí žiaci prevezmú u svojho triedneho učiteľa. Prebraté prihlasovacie údaje (variabilný symbol + meno a heslo na prihlásenie) si starostlivo uschovajte budete ich potrebovať počas celej doby štúdia na našej škole. Platby bude možné prevádzať internet bankingom alebo trvalým príkazom zadaným v banke. Platba šekom nie je možná !!!

Ak neplatíte mesačne, tak školné za obdobie január - jún 2017 musí byť zaplatené do 15.02.2017 - celá suma prevodom na účet:IBAN: SK90 0200 0000 0000 77036212  BIC: SUBASKBX

Pokyny k platbe školného január - jún 2017 internet banking - otvoriť

Pokyny k prihláseniu na stránku ZUŠ-Trnava (https://zustrnavskeho.edupage.org) pre kontrolu Vašich platieb - otvoriť

Všeobecne záväzné nariadenie - otvoriť